Mladí KSČMVidea

Videa

Obnova pomníku gen. Antonína Sochora v Milovicích

(28.5.2015)

ZO KSČM v Milovicích se usnesla uspořádat brigádu pro obnovu pomníku generála Sochora, který byl Hrdinou Sovětského svazu, významně se projevil v bojích na východní frontě, a po válce působil v Milovicích.

K účasti žádáme i občany našeho města, kterým není lhostejný vzhled našeho města a mají zájem se i něco o Milovicích dovědět. Brigáda proběhne v neděli 3. května v 10 hodin. Sraz je u pomníku, který se nachází na prostranství za budovou Policie ČR.Pomník je vlastně podstavcem bez sochy, na přední straně je zachovalá deska a před pomníkem je časem zanesená dlažba. Cílem brigády je očistit pomník od popadaných větví a suchých náletů, dále vyčištění dlažby.

Přijďte, jste vítáni! Vemte s sebou rukavice, případně nějakou motyčku, my nějaké vybavení zajistíme, ale bude ho omezený počet. Děkujeme všem, kdo se zajímá o minulost, současnost a budoucnost Milovic.

Určitou perličkou je fakt, že jsme kontaktovali syna generála a ten nevyloučil možnost se do Milovic dostavit. Bude to později, pro náročný program, který je nyní s výročím konce války spojený, ale i tak jsme rádi, že se zajímá o naše město.

Mapa místa brigády a srazu účastníků (pro zvětšení na obrázek klikněte

Obnova pomníku gen. Antonína Sochora v Milovicích na Mladé z 3.5. 2015

Brigáda ZO KSČM Milovice

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=LXicl7teuf4

autor: Jaroslav Stradiot / Zdeněk Milata
zdroj: http://milovice.kscm.cz/article.asp?thema=5435&item=97558
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena