Mladí KSČMAktuality

Aktuality

předchozí 1-1011-2021-27 další
Poslanče Schwarzenbergu, je správné, že tehdejší Československo Marshallův plán odmítlo

Poslanče Schwarzenbergu, je správné, že tehdejší Československo Marshallův plán odmítlo

autor: Petr Cvalín

S největší pravděpodobností naše Poslanecká sněmovna bohužel podpoří asociační dohodu s Ukrajinou, což bude mít negativní finanční následky pro všechny členské státy Evropské unie.

Americká vojska se nesmí natrvalo umístit na území České republiky

Americká vojska se nesmí natrvalo umístit na území České republiky

autor: Petr Cvalín

Čeští politici, kteří stojí v ukrajinské problematice na straně kyjevské vlády, neustále volají po tom, aby na území České republiky vkročila noha amerického vojáka. A tito politici nejsou v žádném případě vlastenci, neboť si přejí, aby na území suverénního státu pobývala cizí vojska.

Co vlastně chtějí tito politici, hlavně z řad pravice?Proč by měla pobývat americká vojska na území České republiky? Americká vojska, která vraždí či vraždila nevinné civilisty v zemích, ve kterých rozpoutala své mocenské války. Chceme v této zemi mít kamarádíčky těch, co zabíjeli v nesmyslných válkách? 
Americký server Defense News přinesl informace o plánované operaci americké armády Atlantic Resolve, v rámci které hodlají Spojené státy posílit svoji vojenskou přítomnost v některých zemích východní Evropy, včetně České republiky. 

Mladá generace chápe politiku KSČM, přichází jich čím dál víc

Mladá generace chápe politiku KSČM, přichází jich čím dál víc

autor: Filip Zachariáš

KSČM nabízí mladým lidem především možnost pracovat ve prospěch občanů a hledat cesty, které by umožnily zlepšení celkového života v České republice.

Snažíme se, aby mladí lidé mohli pracovat na úrovni měst a obcí, získávat další zkušenosti, případně rozšířit své vzdělání, a to jak pomocí studia, tak i například stážemi v Evropském parlamentu.

Poláci se snaží překrucovat historické události druhé světové války

Poláci se snaží překrucovat historické události druhé světové války

Nejen samotní Ukrajinci s premiérem Jaceňukem se snaží interpretovat historická fakta druhé světové války tak, jak jim to momentálně vyhovuje.

 

Dokonce i Poláci, kteří neustále dávají na obdiv, že jsou "výkladní skříní demokracie v Evropě", se snaží překroutit historické události druhé světové války. Například polský ministr zahraničí Grzegorz Schetyna v rozhlasu prohlásil, že koncentrační tábor Auschwitz-Birkenau osvobodili Ukrajinci.

Začínám nabývat dojmu, že polský národ je stejně protirusky zfanatizovaný tak, jako ten ukrajinský. A ve vší protiruské hysterii a fanatičnosti Poláci zapomínají na to, že právě Rudé armádě, která je osvobodila od nadvlády nacistů, vděčí za svoje přežití. A toto platí i pro Ukrajince.

Demokracie začíná tam, kde končí signál České televize!

Demokracie začíná tam, kde končí signál České televize!

autor: Pavel Herman

Téměř vůbec nás nemusí znepokojovat, že si ze svých koncesionářských poplatků platíme propagandu, která je namířena proti veřejnému mínění. Je to jen další z důkazů, že demokracie u nás je falešný pojem.

Česká televize vysílá své zpravodajství na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků pouze tehdy, pokud prosazují a dívají se na věci z úhlu pohledu tradic evropského humanismu. 

Přejete si objektivní zprávy z vojenských intervencí USA? Přejete si objektivní zprávy o tom, jak se žilo za socialismu v letech 1948 až 1989? Přejete si objektivní zprávy o náboženském fundamentalismu? Tak tady je rozhodně nečekejte!!!

Zkrátka žijeme v době, kterou prostřednictvím médií ovládají elity. Evropská komise tak určuje, čím nás bude Česká televize krmit.

Demokracie začíná tam, kde končí signál České televize! A pravda a láska musí zvítězit. Z pohledu ČT a Evropské komise i nad skutečnou pravdou!

Seznamte se s filmovou tvorbou Libora Veselého

Seznamte se s filmovou tvorbou Libora Veselého

autor: Libor Veselý
Libor Veselý je spoluautorem několika amatérských filmů. Záhady Krysařova kraje je představení okolí města Vyškova z pohledu záhad. Film je trochu parodie na všelijaké záhady. Malíř švestkových knedlíků je trochu dokument o jednom malíři abstraktních obrazů. Jmenuje se Pier, čte se pjér a pjéry jsou na Moravě švestkové knedlíky. Vyškov v proměnách času je film vytvořený z rozpohybovaných fotografií. Lóže vyvrhelovo je klip skupiny Defeated, vytvořený podle jejich přání s naší invencí. Vyškov turistický průvodce je průvodce. Poslední film je krátký film studentky žurnalistiky o mě a mém cvičení jógy. Na Humanartu je několik ukázek z malé části z mé tvorby v oblasti literatury.
Životní úroveň za 40 let socialismu a 25 let kapitalismu

Životní úroveň za 40 let socialismu a 25 let kapitalismu

autor: Pavel Herman
zdroj: mediální sekce KM ÚV KSČM

Koncem roku 1948 bylo v ČSR celkem 757 miliard Kčs, ale již koncem roku 1989 měla ČSSR prostředky v celkové hodnotě 5.178 miliard Kčs. Majetek tedy vzrostl 6,8krát. V letech 1989 až 2014 vzrostl hrubý domácí produkt o více než polovinu. Zatím co v roce 1990 činil HDP 672 miliard korun, nyní je více než čtyři biliony korun. HDP se tedy celkově zvýšilo 6krát.

předchozí 1-1011-2021-27 další
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena