Mladí KSČMVidea

Videa

ANKETA: Co si mladí politici myslí nejen o Zemanovi?
autor: - red -
zdroj: Roklen24

Je podle Vás Miloš Zeman dobrý prezident? Co říkáte na volební průzkumy? Kdo je politickým lídrem? Na tyto otázky odpovídají pro Roklen24 v první části ankety mladí politici. Předsedy parlamentních politických stran jistě znáte, pojďte se ale seznámit s jejich mladšími kolegy. Říkají totéž, co jejich šéfové? Sledujte první část ankety!

Více na: http://roklen24.cz/a/iCCqj/anketa-co-si-mladi-politici-mysli-nejen-o-zemanovi

Záznam z okresní konference - Petr Cvalín
autor: Petr Cvalín
Záznam z okresní konference, kde stěžejní bod mého vystoupení bylo aktuální dění ve světě. To znamená uprchlickou krizi, která představuje pro Českou republiku bezpečnostní riziko. Dále jsem hovořil o konfliktu v Sýrii a o Islámském státu, který z tohoto konfliktu nejvíce vytěžil. Samozřejmě, že řeč přišla i na pana prezidenta Zemana. Ten jako jeden z mála politiků v Evropě poukazuje na potencionální rizika a nachází vhodná řešení problémů, týkajících se i islámu a takzvaných uprchlíků.
Ze zastupitelstva města Milovice - 16. 11. 2015
autor: Zdeněk Milata
zdroj: Zastupitelstvo města Milovice

K tomu co proběhlo na zastupitelstvu v pondělí a pro obecnou informovanost veřejnosti přinášíme reportáž Milovice TV.

Na zastupitelstvu byl mimo jiné schválen prodej pozemku pro stavbu nové čerpací stanice s kavárnou v části Mladá, dále došlo k upřesnění smlouvy s Merhautovým pekařstvím. Schválily se směnné a darovací smlouvy s TT Develop - týká se to posledních třech Kyjeváků na Braniborské a Spojovací a s tím související výstavbou parkovacích stání, jako protihodnota jsou tři byty pro město.

V úpravě smlouvy s Centrem zdraví Milovice dojde k navýšení parkovacích míst na 26 z 17ti, nová poliklinika má vzniknout naproti Jednotě na Mladé. Dojde k výstavbě nového osvětlení u BMX dráhy, bude demolována budova u sběrného dvora pro novou HZS stanici, doplnily se chybějící prostředky pro provoz ZUŠ.

I v Severní Koreji vzniká střední třída, tvrdí koreanistka
autor: Nina Špitálníková - koreanistka
Obraz Severní Koreje na Západě je nepřesný, líčí situaci v zemi koreanistka Nina Špitálníková, která byla v zemi dvakrát na studijním pobytu.
autor: J. Stradiot, D. Kváč, Z. Milata
Vzpomínka historika Františka Kovandy na zakládání prvních poválečných organizací ČSM a na události související s poválečnou obnovou Československa
LITOMĚŘICE: Letní univerzita evropské levice
autor: - red -
zdroj: regionalnitelevize
Do Litoměřic se sjeli politici z mnoha míst celé Evropy. Konala se zde totiž takzvaná Letní univerzita evropské levice. Akce probíhala několik dní na různých místech ve městě a přestože byla určena především zahraničním hostům, jednotlivé přednášky byly paralelně překládány do češtiny, aby se jich mohlo zúčastnit co možná nejvíce lidí z řad širší veřejnosti.
autor: Zdeněk Milata / Jaroslav Stradiot
zdroj: KSČM Milovice

Je přerušený projekt vědeckotechnického parku v Milovicích novým tunelem a stane se dalším pomníkem, tentokrát post-sovětské éry??? Vše začalo v roce 2007, v roce 2010 byla schválena předkupní smlouva, která byla o tom, že v roce 2011 se začne stavět, o rok později bude dokončena první etapa. Leč nestalo se tak.

autor: Jaroslav Stradiot / Zdeněk Milata
zdroj: http://milovice.kscm.cz/article.asp?thema=5435&item=97558

ZO KSČM v Milovicích se usnesla uspořádat brigádu pro obnovu pomníku generála Sochora, který byl Hrdinou Sovětského svazu, významně se projevil v bojích na východní frontě, a po válce působil v Milovicích.

K účasti žádáme i občany našeho města, kterým není lhostejný vzhled našeho města a mají zájem se i něco o Milovicích dovědět. Brigáda proběhne v neděli 3. května v 10 hodin. Sraz je u pomníku, který se nachází na prostranství za budovou Policie ČR.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena